KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10302025
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 april 2016
kl 20:11:40
6/4 20:53:41
Anne-Lie Larsson Ljung
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung